Kafe

Mr Sweet, Kafe ortamında hem yemek yiyebileciğiniz hem pasta kesip eğlenebileceğiniz vazgeçilmez bir mekan olmakla beraber, Bilecik'te kalite standartlarını sürekli üst seviyelere taşımaya devam etmektedir. Yoğun bir hayat akışının kaçınılmaz olduğu günümüzde, günün yorgunluğunu atmak, arkadaşınız, eşiniz dostunuz ile çayınızı kahvenizi yudumlarken dinlenip keyif almanız için Mr Sweet olarak kafe hizmetimiz sizlerin istifadesine sunulmuştur.

Pastane

Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü, Mezuniyet, Düğün, Nişan, ve benzeri özel günlerinizde Yaş Pasta, Kuru Pasta, Tatlı, Sıcak-Soğuk İçecekler, Gerekli Ekipman ve Deneyimli Personel... Hepsiniz sizler için Mr Sweet olarak biz temin ediyoruz. Ürünlerimizin tamamı kendi üretimimiz olup son derece sağlıklı ve hijyeniktir.

Bistro

Kaliteli ve lezzetli yemeklerimiz, pastalarımız ve tatlı çeşitlerimiz ile kafe&bistro hizmetimiz yüzünüzü güldürmekten onur duymaktadır. Kafe denilince akla ilk gelen, "gençlerin ve öğrencilerin eğlence mekanları" düşüncesi olmuştur. Mr Sweet bu algıyı kırarak, her kesime hitap edebilmeyi başarmıştır. İster bebeğinizle ister çocuklarınız ve ailenizle isterse de arkadaş gurubunuzla rahatlıkla oturabileceğiniz, Bilecik'te öncü bir mekan olarak hizmet vermekteyiz.

Organizasyon

Yoğun ve stresli bir hal alan günlük yaşamımızda sevdiklerimize sürpriz yapıp onlara özel organizasyonlar yapmayı unutarak bazen sevdiklerimizi ihmal ederiz. Mr Sweet siz değerli müşterilerimizin sırtından bu yükü alarak, özel günlerinizde yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.