Düğün Organizasyonu


İnsanın ömründe unutulmaz ve en mutlu günlerinden birisi olan düğün hayalinizi Kardelen Düğün Salonları olarak bütün detaylarına kadar düşünüp gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Her biri 700m² olan salonlarımız bütün özel günlerinizde hizmetinizdedir. Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

Sünnet Organizasyonu


Kardelen Düğün Salonları her türlü sünnet düğünü ve organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. En değerli varlığınız olan çocuğunuzun unutulmaz bir anısı olsun istiyorsanız adresiniz Kardelen Düğün Salonları olmalı.

Nişan Organizasyonu


Evlilik öncesi en önemli adımlardan bir tanesi olan Nişanlanma döneminde de Kardelen Düğün Salonları hizmetinizdedir. Siz sadece tarihi belirliyorsunuz, sonrasını profesyonel ekibimiz ile biz yerine getiriyoruz.

Kına Organizasyonu


Düğün öncesi düşlerinizde canlanan kına gecesi eğlencesi için Kardelen Düğün Salonları hizmetinizdedir. Siz sadece tarihi belirliyorsunuz, sonrasını profesyonel ekibimiz ile biz yerine getiriyoruz.

Toplantı Organizasyonu


Toplantı, seminer, konferans, eğitim, iş toplantıları ve benzeri organizasyonlarda 20 yıllık yemek ve organizasyon deneyimimiz ile de Karyemek Sanayi ve Kardelen Düğün Salonları olarak hizmetinizdeyiz.

Yemek Organizasyonu


Özel günlerinize teşrif eden misafirleriniz için organizasyon öncesi veya organizasyon anında yemek hizmetimiz mevcuttur. Düğün ve benzeri özel günlerde misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Mevlit Organizasyonu


Düğün, Nişan, Sünnet, Hac Yemeği, Cemiyet Yemekleri ve benzeri organizasyonlarınızda mevlit okunması için gerekli ekip ve ekipman da tarafımızca sağlanmakta ve organize edilmektedir.