Bilecik'in en gözde salonu olan Beyaz Salon, çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirmek üzere hizmetinize sunulmuştur. 700m² kapalı alana sahip olan salonumuz 7.50m yüksekliği ile Bilecik'te tek olma vasfını taşımaktadır. Beyaz salon tamamiyle kolonsuz olup, iç kısımda balkon sistemi ile, isteyen misafirlere balkondan düğün izleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca Salonumuza ait açık hava balkon imkanı da bulunmaktadır.


Düğün Salonlarını vazgeçilmez yapan teknik detaylardır. Salonumuz, En Modern Ses Sistemi ve Işıklandırma Sistemi ile de Bilecik'te öncüdür. Gelin ve Damat çıkışları; Sweeper Light Perde Sistemi, Sis ve Takip Işığı Sistemi ile, Sahne; Moving Head Robot'lar, LedPar'lar, Sis, Lazer ve Ledler ile, Salonun geneli ise; 4 farklı renkte Led Sistemi ve Lüks Avizeler ile aydınlatılarak, Gelin&Damat Odası Modern Mobilyalarla donatılarak, salonumuz göz kamaştıran bir görünüme kavuşturulmuştur.


Jimmy Jib kamera çekim sistemi ile çekimlerimiz artık daha profesyonel ve daha kaliteli. Bu çekim sistemi ile salonun tamamının bütün açılardan çekilmiş halini görebilme, yerden ve havadan yapılan çekimler sayesinde düğün videolarınıza daha profesyonel bir görünüm kazandırma ve en önemlisi misafirlerinizi rahatsız etmeden çekim yapabilme imkanını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.


Bir düğün veya benzeri özel günlerinizin en vazgeçilmez unsurlarından birisi de olmazsa olmaz Orkestra'dır. Bilecik'in en deneyimli ve en profesyonel Orkestra Elemanlarını elinde bulunduran Beyaz Salon bu konuda da sizlere benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Bağlama, Klarnet ve Klavye'den (Org) oluşan deneyimli ekibimiz, yöre ayrımı yapmaksızın Türkiye'nin hemen hemen her yöresine hitap edebilmekte ve Canlı Performans sergilemektedir.

FOTO GALERİ